عکس رستوران عاج
مشاهده در نقشه نشان
category

رستوران عاج (محله داراباد، تهران)

رستوران
4.0
4 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پور ابتهاج

موقعیت رستوران عاج در محله داراباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

رستوران عاج (رستوران) در محله داراباد تهران و خیابان پور ابتهاج واقع شده است. این رستوران یکی از بیست و یک رستوران در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان مسیح دانشوری و همچنین داروخانه سامان بیگلی، رستوران بناب ناب حبیب تهرونی، ساندویچی سید، لوازم طبیعت‌گردی کالابت و بهشت حیوانات قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پور ابتهاج


سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران عاج واقع شده‌اند:

 • کافه رستوران سرجی
  سباری، سیزدهم شرقی، پادگان
 • کافه رستوران پارکو
  هاشمی
 • کافه رستوران میشان
  هاشمی، پور ابتهاج، ندیم کامونی، شهید اسکندری
 • کافه رستوران باران
  پور ابتهاج
 • کافه رستوران آدرو
  (3.0)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پیمان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران عاج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران غذا غذاخوری

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران عاج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران عاج ندارد.
  neshan logo