info
عکس دیلی مارکت
category

دیلی مارکت اصفهان

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دیلی مارکت

دیلی مارکت (فروشگاه زنجیره‌ای) در اصفهان و خیابان اژه ای ها واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ کمال و همچنین اقامتگاه سنتی خان نشین، عطاری علی بابا، فروشگاه مواد غذایی موذنی، حسینیه ی شباب کربلا و شیرینی و شکلات کامیاب قرار گرفته است.

درباره فروشگاه دیلی مارکت اصفهان

فروشگاه دیلی مارکت اصفهان در شهر اصفهان، و قرار دارد. فروشگاه دیلی مارکت اصفهان یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار شهر اصفهان است. فروشگاه افق کوروش، فروشگاه زنجیره‌ای رفاه امام علی وپارکینگ و فروشگاه زنجیره ای کوروش از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه دیلی مارکت اصفهان برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه دیلی مارکت اصفهان را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس عسگریه قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه دیلی مارکت اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه دیلی مارکت اصفهان دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده دیلی مارکت واقع شده‌اند:

 • فروشگاه افق کوروش
  عبدالرزاق، بازار سنگ تراش ها، میدان امام علی
 • فروشگاه زنجیره‌ای رفاه امام علی وپارکینگ
  (5.0)
  ولی عصر، هارونیه
 • فروشگاه زنجیره ای کوروش
  (3.5)
  سروش، بین صاحب الزمان و شهید حسین بحری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حریمی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دیلی مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دیلی مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دیلی مارکت ندارد.
  neshan logo