info
عکس فروشگاه افق کوروش
category

فروشگاه افق کوروش اصفهان

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه افق کوروش

فروشگاه افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در اصفهان و میدان امام علی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان عتیق امام علی (سبزه میدان)، حمام شاه علی و مجتمع تجاری جعفری و همچنین بریانی حاج محمود شفاعت، حمام شیخ بهایی، المنت سپاهان، مسجد شیره پزها و ایستگاه اتوبوس میدان امام علی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه افق کوروش اصفهان

فروشگاه افق کوروش اصفهان در محله گلبهار شهر اصفهان، در قرار دارد. فروشگاه افق کوروش اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله گلبهار است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه افق کوروش، دیلی مارکت و فروشگاه زنجیره‌ای رفاه امام علی وپارکینگ در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه افق کوروش اصفهان برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش اصفهان را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه افق کوروش اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه افق کوروش اصفهان تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه افق کوروش واقع شده‌اند:

 • فروشگاه افق کوروش
  حکیم، باغ قلندرها
 • دیلی مارکت
  ولی عصر، اژه ای ها
 • فروشگاه زنجیره‌ای رفاه امام علی وپارکینگ
  (5.0)
  ولی عصر، هارونیه
 • حوله زمرد
  (5.0)
  عبدالرزاق، سنبلستان، بین میدان دروازه نو و سرافراز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ناشناس (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه افق کوروش ندارد.
  neshan logo