عکس داروخانه دکتر صارمی
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر صارمی (محله مهرآباد جنوبی، تهران)

داروخانه
4.1
20 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شمشیری، بین سلطانی و مسیح خواه

موقعیت داروخانه دکتر صارمی یکی از داروخانه‌های خوب منطقه در محله مهرآباد جنوبی تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر صارمی (داروخانه) در محله مهرآباد جنوبی تهران و خیابان شمشیری واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از چهار داروخانه در محله مهرآباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان شمشیری، درمانگاه شبانه روزی دکتر شهروز صارمی، باشگاه شمشیری، فرش ساوین و بانک ملی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر صارمی

داروخانه دکتر صارمی در محله مهرآباد جنوبی شهر تهران در خیابان شمشیری قرار دارد. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، شمشیری، بین سلطانی و مسیح خواه است. برای آنکه اطلاعات بیشتری در مورد داروخانه دکتر صارمی به دست آورید، می‌توانید با شماره تلفن آن (+982166649107) تماس بگیرید.

طبق نظر کاربران، داروخانه دکتر صارمی از داروخانه‌های خوب محله مهرآباد جنوبی است. کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه راسخ جم، داروخانه احمد سجادی و داروخانه طلایه داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی است.

چطور به داروخانه دکتر صارمی برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس برخورداری در نزدیکی داروخانه دکتر صارمی است.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر صارمی برای شما قرار داده شده است. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شمشیری، بین سلطانی و مسیح خواه

تلفن تماس: +982166649107


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر صارمی واقع شده‌اند:

 • داروخانه راسخ جم
  شمشیری، بین نوروزی و ملکی
 • داروخانه احمد سجادی
  (5.0)
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، عبداللهی، گزل خو (توکلی)، تقاطع امام محمد باقر
 • داروخانه طلایه
  (1.0)
  شمشیری، ملکی، تفرش شرقی
 • داروخانه دکتر آقایی مقدم
  (4.0)
  شمشیری، بین نوروزی و ملکی
 • داروخانه صالحی
  (5.0)
  چهل و پنج متری زرند، گزل خو (توکلی)، بین امام محمد باقر و میر قادری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سحابی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر صارمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر صارمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر صارمی ندارد.
  neshan logo