info
عکس بوستان زینب
category

بوستان زینب محله تربیت، مشهد

درباره‌ی بوستان زینب

بوستان زینب (پارک) در محله تربیت مشهد و بلوار دندانپزشکان، بلوار معلم، معلم 77، معلم 77/1 - معلم 75/2 واقع شده است. این بوستان یکی از یازده بوستان در محله تربیت مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موسسه آموزش عالی خراسان، مرکز خدمات جامع سلامت شهری شهدای سلامت، ایستگاه اتوبوس آموزگار 80، کباب ارتین و موسسه آموزشی دایالوگ قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان زینب مشهد

آدرس دقیق پارک بوستان زینب مشهد شهر مشهد محله تربیت است. اگر به دنبال آدرس دقیق این پارک هستید، به استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار دندانپزشکان، بلوار معلم، معلم 77، معلم 77/1 - معلم 75/2 بروید. بوستان زینب مشهد یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله تربیت است. فست فودها و رستوران‌های خوبی مانند رستوران پسران کریم شعبه فرهاد، رستوران پسران کریم ، مطعم لیالی لبنان، مجتمع گردشگری بابا قدرت، پیتزا شبدیز هفت تیر و فست فود لیالی لبنان در اطراف این پارک قرار دارند. مراکز تفریحی دیگری که در محدوده بوستان زینب مشهد قرار دارند، سرزمین موج های آبی بانوان، شهربازی پارک ملت و باغ وحش وکیل آباد هستند.

چطور به بوستان زینب مشهد برویم؟

شما می‌‌توانید برای کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان در نزدیکی بوستان زینب مشهد قرار دارد. برای دسترسی به این پارک، می‌توانید در ایستگاه مترو اقبال لاهوری پیاده شوید. برای پیدا کردن بهترین مسیر شما می‌توانید از اپلیکیشن مسیریاب نشان کمک بگیرید. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری را هم در نقشه نشان ببینید. مثلاً اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان زینب مشهد روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان روی نشان قابل مشاهده است.

تصاویر این پارک را در ادامه می‌بینید. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان زینب مشهد را هم در ادامه می‌توانید ببینید و به‌راحتی به این مکان بروید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت بنویسید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان زینب واقع شده‌اند:

 • بوستان 18
  بزرگراه هاشمی رفسنجانی (میثاق)، هاشمی رفسنجانی 7، آزاده 27
 • پارک عرفان
  بزرگراه هاشمی رفسنجانی، هاشمی رفسنجانی 1، یوسفیه10 - آزاده26
 • بوستان مرجان
  بلوار معلم، معلم 77، معلم 77/1 - معلم 75/2، معلم 77/7
 • پارک ولیعصر
  (4.5)
  بلوار معلم، معلم 75/1
 • افرا پارک
  (3.7)
  بزرگراه امام علی، بلوار شریعتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عاشوری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان زینب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان زینب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان زینب ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار دندانپزشکان، بلوار معلم، معلم 77، معلم 77/1 - معلم 75/2
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo