info
عکس ایستگاه اتوبوس گاز پرسی
category

ایستگاه اتوبوس گاز پرسی یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گاز پرسی

ایستگاه اتوبوس گاز پرسی (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان شهید دهقان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیولنت (فروشگاه تخصصی لنت ترمز)، هایپر مارکت جردن، فروشگاه فولادصالح، کارواش خاص و تولیدی آریا دوخت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گاز پرسی یزد

در شهر یزد، ، ایستگاه اتوبوس گاز پرسی یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید دهقان است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس گاز پرسی یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس کرایه خیلج فارس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گاز پرسی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گاز پرسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سایپا
  آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس گردباف
  آزادگان، بین 21 آزادگان و 23 ازادگان
 • ایستگاه اتوبوس هواشناسی
  آزادگان، بین 20 آزادگان و 18/1 شهید محمدرضا اشرف پور
 • ایستگاه اتوبوس میلاد نور
  بلوار واعظ، ابوریحان بیرونی، بین سعدی و بابا طاهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گاز پرسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گاز پرسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گاز پرسی ندارد.
  neshan logo