info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشکده شهید صدوقی
category

ایستگاه اتوبوس دانشکده شهید صدوقی محله کوی راه آهن، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشکده شهید صدوقی

ایستگاه اتوبوس دانشکده شهید صدوقی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی راه آهن یزد و امام حسین، بلوار دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله کوی راه آهن یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سالن همایش های دانشگاه فرهنگیان، دانشکده فنی شهید صدوقی یزد، هتل جهانگردی یزد، شرکت تعاونی مصرف جهاد کشاورزی و اداره صنایع و معادن یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشکده شهید صدوقی یزد

ایستگاه اتوبوس دانشکده شهید صدوقی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله کوی راه آهن پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در امام حسین، بلوار دانشجو واقع شده است. ایستگاه اتوبوس دانشکده شهید صدوقی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایران قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشکده شهید صدوقی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشکده شهید صدوقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشکده هنر
  تقاطع غیر همسطح شهدای نعیم آباد، بلوار دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس پارک شادی
  بلوار دانشجو، دانشجو 43
 • ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید
  بهشتی، شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشکده شهید صدوقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشکده شهید صدوقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشکده شهید صدوقی ندارد.
  neshan logo