عکس باغ وحش پردیسان
category

باغ وحش پردیسان (محله پردیسان، تهران)

باغ وحش
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت

موقعیت باغ وحش پردیسان یکی از مراکز دیدنی و باغ وحش‌های خوب منطقه در محله پردیسان تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

باغ وحش پردیسان (باغ وحش) در محله پردیسان تهران و بزرگراه شهید همت واقع شده است. این مکان یکی از دو باغ وحش در محله پردیسان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری گل افشان و همچنین پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار، درب ورودی همت پارک، سرویس بهداشتی و کلینیک تخصصی حیات وحش پردیسان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مراکز دیدنی و باغ وحش‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت

تلفن تماس: 02142781894


سایر مراکز دیدنی و باغ وحش‌های که در محدوده باغ وحش پردیسان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ح ز (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باغ وحش پردیسان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

باغ وحش پردیسان سکونتگاه حیات وحش جاهای مکان محل های دیدنی خزندگان وحشی باغ وحش پرندگان جانوران جانورگاه

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 تیر ماه 1401

نظرات کاربران در مورد باغ وحش پردیسان

  • avatar
    رضا (شهریار سطح ۸) چهارشنبه 04 خرداد ماه 1401

    باغ وحش پارک پردیسان در واقع مرکزی برای بازپروری حیوانات حیات وحش و کلینیک تخصصی و مرکز تکثیر و بازپروری بوز آسیایی می باشد. این مرکز حتی حیوانات گمشده و آسیب دیده را پذیرا می باشد. برخی حیوانات پس از آن که درمان شدند آن ها را در طبیعت رها می کنند و در مقابل آن دسته از حیواناتی که امکان رها کردن آن ها در طبیعت میسر نمی باشد، پس از درمان آن ها را به باغ وحش انتقال می دهند. مرکز حیات وحش پردیسان از دو قسمت حیات وحش طبیعی و حیات وحش در حال اسارت تشکیل شده که در بخش اول حیوانات بومی همچون پرندگان و خزندگان و در بخش دوم نیز پرندگان، گوشت خواران و علف خواران موجود می باشند

  • avatar
    منوچهر باغفلکی (شهریار سطح ۴) چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه 1401

    این باغ وحش یک شیر هم از او فرار کرده

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد باغ وحش پردیسان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باغ وحش پردیسان تهران ندارد.