عکس باغ وحش پردیسان مشاهده در نقشه نشان
category

باغ وحش پردیسان (محله پردیسان، تهران)

باغ وحش
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت

موقعیت باغ وحش پردیسان یکی از مراکز دیدنی و باغ وحش‌های خوب منطقه در محله پردیسان تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

باغ وحش پردیسان (باغ وحش) در محله پردیسان تهران و بزرگراه شهید همت واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری گل افشان و همچنین پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار، کلینیک تخصصی حیات وحش پردیسان، درب ورودی همت پارک و سرویس بهداشتی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مراکز دیدنی و باغ وحش‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت

تلفن تماس: 02142781894


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ح ز (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باغ وحش پردیسان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

سکونتگاه حیات وحش جاهای مکان محل های دیدنی خزندگان وحشی باغ وحش پرندگان جانوران جانورگاه

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد باغ وحش پردیسان

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۴) چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه 1401

  این باغ وحش یک شیر هم از او فرار کرده

  1
 • avatar
  رضا (شهریار سطح ۹) چهارشنبه 04 خرداد ماه 1401

  باغ وحش پارک پردیسان در واقع مرکزی برای بازپروری حیوانات حیات وحش و کلینیک تخصصی و مرکز تکثیر و بازپروری بوز آسیایی می باشد. این مرکز حتی حیوانات گمشده و آسیب دیده را پذیرا می باشد. برخی حیوانات پس از آن که درمان شدند آن ها را در طبیعت رها می کنند و در مقابل آن دسته از حیواناتی که امکان رها کردن آن ها در طبیعت میسر نمی باشد، پس از درمان آن ها را به باغ وحش انتقال می دهند. مرکز حیات وحش پردیسان از دو قسمت حیات وحش طبیعی و حیات وحش در حال اسارت تشکیل شده که در بخش اول حیوانات بومی همچون پرندگان و خزندگان و در بخش دوم نیز پرندگان، گوشت خواران و علف خواران موجود می باشند

  1
 • avatar
  سینا (شهریار سطح ۶) دوشنبه 18 مهر ماه 1401

  خوب👌🏻

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد باغ وحش پردیسان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باغ وحش پردیسان تهران ندارد.
neshan logo