عکس درب ورودی همت پارک
category

درب ورودی همت پارک (محله پردیسان، تهران)

درب ورودی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت

موقعیت درب ورودی همت پارک در محله پردیسان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

درب ورودی همت پارک (درب ورودی) در محله پردیسان تهران و خیابان یادگار امام، جنوب واقع شده است. این مکان یکی از سه درب ورودی در محله پردیسان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بیلینو و مجتمع تجاری گل افشان و همچنین باغ وحش پردیسان، کلینیک تخصصی حیات وحش پردیسان و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ح ز (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درب ورودی همت پارک تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

درب ورودی همت

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد درب ورودی همت پارک تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درب ورودی همت پارک تهران ندارد.