عکس سرویس بهداشتی
category

سرویس بهداشتی (محله پردیسان، تهران)

سرویس بهداشتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت

موقعیت سرویس بهداشتی در محله پردیسان تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

سرویس بهداشتی (سرویس بهداشتی) در محله پردیسان تهران و بزرگراه شهید همت واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مکان یکی از نه سرویس بهداشتی در محله پردیسان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بیلینو و مجتمع تجاری گل افشان و همچنین باغ وحش پردیسان، پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار، کلینیک تخصصی حیات وحش پردیسان و درب ورودی همت پارک قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت


سایر سرویس‌های بهداشتی که در محدوده سرویس بهداشتی واقع شده‌اند:

 • سرویس بهداشتی عمومی
  (5.0)
  بزرگراه یادگار امام
 • سرویس بهداشتی
  (3.0)
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، استاد نظری غربی
 • سرویس بهداشتی
  عربشاهی، گلستان، سیمرغ یکم
 • سرویس بهداشتی
  ایوانک غربی، پلکان آبشار سنگی
 • سرویس بهداشتی عمومی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، فلاح زاده، بین عبداللهی و مهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمدیان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس بهداشتی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  عمومی wc توالت دست‌شویی دستشویی سرویس بهداشتی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس بهداشتی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس بهداشتی تهران ندارد.