عکس کلینیک تخصصی حیات وحش پردیسان
category

کلینیک تخصصی حیات وحش پردیسان (محله پردیسان، تهران)

باغ وحش
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت

موقعیت کلینیک تخصصی حیات وحش پردیسان در محله پردیسان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

کلینیک تخصصی حیات وحش پردیسان (باغ وحش) در محله پردیسان تهران و بزرگراه شهید همت واقع شده است. این مکان یکی از دو باغ وحش در محله پردیسان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بیلینو و مجتمع تجاری گل افشان و همچنین باغ وحش پردیسان، پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار، درب ورودی همت پارک و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت


سایر مراکز دیدنی و باغ وحش‌های که در محدوده کلینیک تخصصی حیات وحش پردیسان واقع شده‌اند:

 • باغ وحش پردیسان
  (4.1)
  بزرگراه شهید همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ح ز (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک تخصصی حیات وحش پردیسان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  جاهای مکان محل های دیدنی خزندگان وحشی باغ وحش پرندگان جانوران جانورگاه

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک تخصصی حیات وحش پردیسان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک تخصصی حیات وحش پردیسان تهران ندارد.