عکس پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار
category

پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار (محله پردیسان، تهران)

مرکز تحقیقاتی و پژوهشکده
3.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام

موقعیت پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار در محله پردیسان تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار (مرکز تحقیقاتی و پژوهشکده) در محله پردیسان تهران و بزرگراه یادگار امام واقع شده است. این مرکز یکی از دو پژوهشکده و مرکز تحقیقاتی در محله پردیسان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سافاری پارک وحشت و پل معلق آسمان تهران و همچنین باغ وحش پردیسان، کلینیک تخصصی حیات وحش پردیسان و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام

تلفن تماس: 02142781785


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاشانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

موسسه مرکز پژوهشکده پژوهشگاه تحقیقاتی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار تهران ندارد.