info
عکس پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار
category

پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار محله پردیسان، تهران

مرکز تحقیقاتی و پژوهشکده
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار

پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار (مرکز تحقیقاتی و پژوهشکده) در محله پردیسان تهران و بزرگراه یادگار امام، یادگار، بزرگراه شهید همت واقع شده است. این مرکز یکی از دو پژوهشکده و مرکز تحقیقاتی در محله پردیسان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سافاری پارک وحشت و پل معلق آسمان تهران و همچنین باغ وحش پردیسان، کلینیک تخصصی حیات وحش پردیسان و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاشانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار ندارد.
neshan logo