info
عکس ایستگاه اتوبوس برج سامان
category

ایستگاه اتوبوس برج سامان محله شهرک مخابرات، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس برج سامان

ایستگاه اتوبوس برج سامان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مخابرات تهران و خیابان فاتحان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مخابرات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بام سعادت‌آباد و مرکز خرید دیدار و همچنین بوستان جنگلی کوهستان بهرود، دفتر خدمات پرستاری همیار درمان (پرستار در منزل )، بام بوعلی، ایستگاه اتوبوس برج سامان و مجتمع مسکونی برج آریا ۱ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس برج سامان تهران

ایستگاه اتوبوس برج سامان تهران در شهر تهران، محله شهرک مخابرات و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شاهنامه، عابدی، فاتحان، بین گلستان و آریا بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس برج سامان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده برج سامان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس برج ستاره
  بلوار شاهنامه، صبحی، ذبیحی
 • ایستگاه اتوبوس شهروند
  بلوار شاهنامه، بین آهنگرانی و حیدر طجری
 • ایستگاه اتوبوس الموت
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران، فیروزی، بین الموت و الوند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس برج سامان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس برج سامان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس برج سامان ندارد.
  neshan logo