info
عکس اداره برق شمال غرب اصفهان
category

اداره برق شمال غرب اصفهان اصفهان

اداره و سازمان دولتی
3.5
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره برق شمال غرب اصفهان

اداره برق شمال غرب اصفهان (اداره و سازمان دولتی) در اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی سایپا و ایران خودرو قاسمی، کلید سازی شبانه روزی، لاستیک سازی بیتا، رکس آلومینیوم Rex Aluminium و پایانه اتوبوسرانی عاشق آباد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره برق شمال غرب اصفهان واقع شده‌اند:

 • اتحادیه مرغداران اصفهان
  بزرگراه امام خمینی، حکیم صفایی
 • امور برق شمال غرب اصفهان
  (5.0)
  امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آرین (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره برق شمال غرب اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره برق شمال غرب اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره برق شمال غرب اصفهان ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، امام خمینی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری اداره برق شمال غرب اصفهان

  شنبه 07:15 تا 14:00
  یک‌شنبه 07:15 تا 14:00
  دوشنبه 07:15 تا 14:00
  سه‌شنبه 07:15 تا 14:00
  چهارشنبه 07:15 تا 14:00
  پنج‌شنبه تعطیل است
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo