info
عکس داروخانه بیمارستان شهید بهشتی
category

داروخانه بیمارستان شهید بهشتی محله راهنمایی، شیراز

درباره‌ی داروخانه بیمارستان شهید بهشتی

داروخانه بیمارستان شهید بهشتی (داروخانه) در محله راهنمایی شیراز و خیابان راهنمایی واقع شده است. این مکان یکی از سه داروخانه در محله راهنمایی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید بهشتی، موزه فرش پارس و شیراز دوچرخه و همچنین باتری اتومبیل محمد، فالوده بستنی سنتی شیرازی، مهمانپذیر بابا کوهی، هتل لارن و فروشگاه پرشین پمپ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو وکیل الرعایا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه بیمارستان شهید بهشتی شیراز

داروخانه بیمارستان شهید بهشتی شیراز در محله راهنمایی شهر شیراز در قرار دارد. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان فارس، شیراز، بلوار کریمخان زند، راهنمایی است.

طبق نظر کاربران، داروخانه بیمارستان شهید بهشتی شیراز از داروخانه‌های خوب محله راهنمایی است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های درمانگاه و خیریه نرجس، درمانگاه شبانه روزی اقبال، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بینا گستر و کلینیک چشم پزشکی بصیر از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه، داروخانه دکتر روزبهان و داروخانه صحت اشاره کرد. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه بیمارستان شهید بهشتی شیراز برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. ایستگاه اتوبوس شهید عمادی در نزدیکی داروخانه بیمارستان شهید بهشتی شیراز قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی پیاده شوید.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه بیمارستان شهید بهشتی شیراز را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه بیمارستان شهید بهشتی واقع شده‌اند:

 • داروخانه
  بلوار کریمخان زند، راهنمایی، میدان شهیدان فرخی
 • داروخانه دکتر روزبهان
  (5.0)
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 29 و شیخ روزبهان
 • داروخانه صحت
  (5.0)
  بلوار کریمخان زند، بین کریمخان زند 20 و 21
 • داروخانه دکتر ثابت
  (4.5)
  پل سلمان فارسی، سلمان فارسی
 • داروخانه دکتر خورسند
  (5.0)
  بلوار زینبیه، زینبیه 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیدوار (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ شنبه 04 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه بیمارستان شهید بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 04 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه بیمارستان شهید بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه بیمارستان شهید بهشتی ندارد.
  neshan logo