info
عکس تخم مرغ فروشی حسینی
category

تخم مرغ فروشی حسینی محله انبار نفت، تهران

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تخم مرغ فروشی حسینی

تخم مرغ فروشی حسینی (بازار و مرکز خرید) در محله انبار نفت تهران و خیابان زربافیان واقع شده است. این مجتمع یکی از سه بازار و مرکز خرید در محله انبار نفت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهارلو و مجتمع تجاری نگین رازی و همچنین فروشگاه امیرجان، انبار نفت، باشگاه الزهرا، مسجد علوی و آجیل و خشکبار حقیقت قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده تخم مرغ فروشی حسینی واقع شده‌اند:

 • پاساژ نادری
  نواب صفوی، کبودی مقدم
 • پاساژ صفاری
  مولوی، بین خط ویژه و میخچی
 • پاساژ خسرو
  کارگر جنوبی، بین دارویی و محمود ربیعی
 • پاساژ ارشاد
  (1.0)
  هلال احمر، ابراهیمی، بین کبودی مقدم و دانشور
 • مجتمع تجاری آفرینش
  (2.0)
  کارگر جنوبی، بین فصیحی نیا و استاد زمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آنایوردوم قلعه حسن خان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 10 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تخم مرغ فروشی حسینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 10 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تخم مرغ فروشی حسینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تخم مرغ فروشی حسینی ندارد.
  neshan logo