info
عکس پاساژ صفاری
category

پاساژ صفاری محله قلمستان - براداران جوادیان، تهران

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ صفاری

پاساژ صفاری (بازار و مرکز خرید) در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران و خیابان مولوی واقع شده است. این مجتمع یکی از سه بازار و مرکز خرید در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند اتوبان کودک، بیمارستان پارسا، موزه عمارت انیس الدوله و پاساژ بهمن و همچنین مهدیه تهران، مرکز تی وی اس، فروشگاه یدک روز (نمایندگی راپیدو و انرژی)، ایستگاه مترو مهدیه و گلدن سیکلت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو مهدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ صفاری واقع شده‌اند:

 • پاساژ اتحاد
  مولوی، بین خط ویژه و میخچی
 • پاساژ ولیعصر
  (3.0)
  ولیعصر، بین ژیان پناه و اهلی شیرازی
 • مجتمع تجاری دادرس
  (1.0)
  ولیعصر، بین ژیان پناه و اهلی شیرازی
 • پاساژ امیر
  (2.0)
  قزوین، عبدالمحمود
 • تخم مرغ فروشی حسینی
  (5.0)
  صیامی حاجی آباد، زربافیان، بین حسینی و محسنی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دادار (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 14 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ صفاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ صفاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ صفاری ندارد.
  neshan logo