info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه چمران
category

ایستگاه اتوبوس سه راه چمران محله اکبرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه چمران

ایستگاه اتوبوس سه راه چمران (ایستگاه اتوبوس) در محله اکبرآباد یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله اکبرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهمن یزد و یزد پانل و همچنین رستوران ساحل، داروخانه شبانه روزی، مسجد النبی، قطعات موبایل و لوازم جانبی آر ام جی اس ام و تاکسی بی سیم آزادی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه چمران یزد

ایستگاه اتوبوس سه راه چمران یزد در شهر یزد، محله اکبر آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله کاشانی، بین مدرس و بهار قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه چمران یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راه چمران یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه چمران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم
  سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 26 و آیین
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده
  سلمان فارسی، بین سی و نهم و مارکار 36
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  آیت الله کاشانی، بین کاشانی 29 و مسکن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه چمران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه چمران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه چمران ندارد.
  neshan logo