info
عکس ایستگاه اتوبوس کانون شرقی
category

ایستگاه اتوبوس کانون شرقی محله شهر زیبا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کانون شرقی

ایستگاه اتوبوس کانون شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر زیبا تهران و خیابان آشوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهر زیبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه ایران خودرو، میدان الغدیر شهران، رستوران زیبا، دبیرستان ماندگار نمونه دولتی دخترانه عفاف و قهوه خانه الغدیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کانون شرقی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس کانون شرقی تهران است که در محله شهر زیبا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جوانمردان، شهید کاشانی، آشوری، بین کانون و بلوک یازدهم قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کانون شرقی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهران نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شهید مفتح را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کانون شرقی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کانون شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس همت
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن
 • ایستگاه اتوبوس احمد کاشانی
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن، بین باغک و بهاران
 • ایستگاه اتوبوس شربیانی شرقی
  بلوار جوانمردان
 • ایستگاه اتوبوس شربیانی غربی
  بلوار جوانمردان، بین شربیانی و رسول زاده فرساد
 • ایستگاه اتوبوس طاهری
  بزرگراه شهید همت، الغدیر 1، تقاطع طاهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کانون شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کانون شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کانون شرقی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار جوانمردان، شهید کاشانی، آشوری، بین کانون و بلوک یازدهم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo