info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجدالرسول
category

ایستگاه اتوبوس مسجدالرسول محله سازمان آب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجدالرسول

ایستگاه اتوبوس مسجدالرسول (ایستگاه اتوبوس) در محله سازمان آب تهران و بلوار آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله سازمان آب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه آشور ارومیه و همچنین دفتر پست شهرزیبا، تعاونی سازمان آب، ترمیم شیشه اتومبیل ماهرویان، ابمیوه پاتوق و پولیش شیشه اتومبیل قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهر زیبا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجدالرسول تهران

ایستگاه اتوبوس مسجدالرسول تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سازمان آب قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله کاشانی است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجدالرسول تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شهران نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شهید مفتح را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجدالرسول تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجدالرسول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زینلی
  بلوار آیت الله کاشانی، بین مدرسه و زینعلی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس زورخانه
  بلوار آیت الله کاشانی، بین عبدالوهابی و زینعلی
 • ایستگاه اتوبوس شربیانی غربی
  بلوار جوانمردان، بین شربیانی و رسول زاده فرساد
 • ایستگاه اتوبوس دوم
  بزرگراه باکری، بلوار لاله، پل لاله، بلوار لاله غربی، بین نمازی و شانزده متری دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجدالرسول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجدالرسول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجدالرسول ندارد.
  neshan logo