info
عکس ایستگاه اتوبوس کانون غربی
category

ایستگاه اتوبوس کانون غربی محله شهر زیبا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کانون غربی

ایستگاه اتوبوس کانون غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر زیبا تهران و خیابان آشوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهر زیبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه ایران خودرو، میدان الغدیر شهران، رستوران زیبا، دبیرستان ماندگار نمونه دولتی دخترانه عفاف و قهوه خانه الغدیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کانون غربی تهران

در شهر تهران، محله شهر زیبا ، ایستگاه اتوبوس کانون غربی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جوانمردان، شهید کاشانی، آشوری، بین کانون و بلوک یازدهم قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کانون غربی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهران قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شهید مفتح قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کانون غربی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کانون غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس همت
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن
 • ایستگاه اتوبوس احمد کاشانی
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن، بین باغک و بهاران
 • ایستگاه اتوبوس شربیانی شرقی
  بلوار جوانمردان
 • ایستگاه اتوبوس شربیانی غربی
  بلوار جوانمردان، بین شربیانی و رسول زاده فرساد
 • ایستگاه اتوبوس طاهری
  بزرگراه شهید همت، الغدیر 1، تقاطع طاهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کانون غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کانون غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کانون غربی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار جوانمردان، شهید کاشانی، آشوری، بین کانون و بلوک یازدهم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo