info
عکس ایستگاه اتوبوس دوم
category

ایستگاه اتوبوس دوم محله جنت‌ آباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دوم

ایستگاه اتوبوس دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران و بلوار لاله غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هورا پارک و مرکز خرید سمرقند و همچنین درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی ارمغان کودک، مجتمع آموزشی پسرانه غیردولتی باقرالعلوم، تیپاکس جنت آباد، مسجد خامس آل عبا و شرکت فروش خودرو ایرانیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهر زیبا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دوم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس دوم تهران است که در محله جنت‌ آباد جنوبی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه باکری، بلوار لاله، پل لاله، بلوار لاله غربی، بین نمازی و شانزده متری دوم بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دوم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو آیت‌الله کاشانی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس شهید مفتح قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دوم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منبع آب شمالی
  بلوار آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس پارسیان
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بین دانش و بیست و یک متری گلستان
 • ایستگاه اتوبوس کانون
  بزرگراه باکری، کانون، بین پل لاله و میدان الغدیر
 • ایستگاه اتوبوس الغدیر جنوبی
  بزرگراه باکری، شهید اردوشاهی، کانون، بین 14 و 15
 • ایستگاه اتوبوس خانلو
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بعد از بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دوم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه باکری، بلوار لاله، پل لاله، بلوار لاله غربی، بین نمازی و شانزده متری دوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo