info
عکس ایستگاه اتوبوس الغدیر جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس الغدیر جنوبی محله شهر زیبا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس الغدیر جنوبی

ایستگاه اتوبوس الغدیر جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر زیبا تهران و خیابان کانون واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهر زیبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه آشور ارومیه و همچنین کانون اصلاح و تربیت، مجتمع قضایی شهید سلیمانی، آموزشگاه زبان تاجیک، کانون اصلاح و تربیت کودکان (زندان کودکان) و خودپرداز بانک صادرات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس الغدیر جنوبی تهران

ایستگاه اتوبوس الغدیر جنوبی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهر زیبا پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه باکری، شهید اردوشاهی، کانون، بین 14 و 15 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس الغدیر جنوبی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهران در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس شهید مفتح قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس الغدیر جنوبی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده الغدیر جنوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهسا
  بزرگراه شهید همت، کوهسار، بین مهسا و طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس سرداران شهید
  بزرگراه شهید همت، کوهسار، بین سردار و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس دوم
  بزرگراه باکری، بلوار لاله، پل لاله، بلوار لاله غربی، بین نمازی و شانزده متری دوم
 • ایستگاه اتوبوس شربیانی شرقی
  بلوار جوانمردان
 • ایستگاه اتوبوس الغدیر
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس الغدیر جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس الغدیر جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس الغدیر جنوبی ندارد.
  neshan logo