info
عکس ایستگاه اتوبوس اباعبدالله الحسین
category

ایستگاه اتوبوس اباعبدالله الحسین محله محله مریم آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اباعبدالله الحسین

ایستگاه اتوبوس اباعبدالله الحسین (ایستگاه اتوبوس) در محله محله مریم آباد یزد و بلوار علامه جعفری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله محله مریم آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی عقیق، لبنیات علامه، گیم نت دهلیز، عمده فروشی 121 و موبایل فروشی اهورا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اباعبدالله الحسین یزد

ایستگاه اتوبوس اباعبدالله الحسین یزد در شهر یزد، محله محله مریم آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 5 و 7 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس اباعبدالله الحسین یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اباعبدالله الحسین یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اباعبدالله الحسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جهان آرا
  بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 30 و 32
 • ایستگاه اتوبوس بلوار امام رضا
  امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اباعبدالله الحسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اباعبدالله الحسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اباعبدالله الحسین ندارد.
  neshan logo