info
عکس لوازم خانگی رنگین کمان
category

لوازم خانگی رنگین کمان محله ناباروری، یزد

فروشگاه لوازم خانگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم خانگی رنگین کمان

لوازم خانگی رنگین کمان (فروشگاه لوازم خانگی) در محله ناباروری یزد و خیابان دوازدهم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین رستوران آریانا، دانشکده پرستاری و مامایی شهید صدوقی یزد، مرکز تحقیقی و پژوهشی ناباروری شهید صدوقی، سالن اجتماعات حضرت باقرالعلوم (ع) و نانوایی کوثر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوازم خانگی رنگین کمان یزد

آدرس فروشگاه لوازم خانگی رنگین کمان یزد، شهر یزد، محله ناباروری و است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (+983538240967) تماس بگیرید. فروشگاه لوازم خانگی رنگین کمان یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله ناباروری است و مشتریان زیادی دارد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند لوازم خانگی رز و فروشگاه فیاض قرار دارند.

چطور به فروشگاه لوازم خانگی رنگین کمان یزد برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم خانگی رنگین کمان یزد از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس اورژانس صدوقی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه لوازم خانگی رنگین کمان یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه لوازم خانگی رنگین کمان یزد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده لوازم خانگی رنگین کمان واقع شده‌اند:

 • لوازم خانگی رز
  بلوار پاسداران، خیابان ایثار
 • فروشگاه فیاض
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، بین میدان ابوذر و دشتی یک
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم خانگی رنگین کمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم خانگی رنگین کمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم خانگی رنگین کمان ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار جهاد، دوازدهم
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری لوازم خانگی رنگین کمان

  شنبه 07:00 تا 14:15
  یک‌شنبه 07:00 تا 14:15
  دوشنبه 07:00 تا 14:15
  سه‌شنبه 07:00 تا 14:15
  چهارشنبه 07:00 تا 14:15
  پنج‌شنبه 07:00 تا 14:15
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo