info
عکس لوازم خانگی رز
category

لوازم خانگی رز محله پاسداران، حمیدیا

فروشگاه لوازم خانگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم خانگی رز

لوازم خانگی رز (فروشگاه لوازم خانگی) در محله پاسداران حمیدیا و خیابان ایثار واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه لوازم خانگی در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فراورده های لبنی ارمیا و همچنین خانه گیتار یزد، آژانس دیجیتال مارکتینگ آکومدیا، کتابفروشی و لوازم التحریر ام ابیها، مرکز سوغات شیراز و نانوایی بربری قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوازم خانگی رز حمیدیا

برای رفتن به فروشگاه لوازم خانگی رز حمیدیا باید به شهر حمیدیا، محله پاسداران و بروید. شماره تلفن این فروشگاه 03538282917 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه لوازم خانگی رز حمیدیا یکی از فروشگاه‌های خوب محله پاسداران به شمار می‌رود. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند لوازم خانگی رنگین کمان و لوازم خانگی رضوی قرار دارند.

چطور به فروشگاه لوازم خانگی رز حمیدیا برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم خانگی رز حمیدیا از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه لوازم خانگی رز حمیدیا زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه لوازم خانگی رز حمیدیا را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده لوازم خانگی رز واقع شده‌اند:

 • لوازم خانگی رنگین کمان
  بلوار جهاد، دوازدهم
 • لوازم خانگی رضوی
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 20 و 22
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط jalali (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم خانگی رز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم خانگی رز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم خانگی رز ندارد.
  neshan logo