info
عکس ایستگاه اتوبوس کشاورزی
category

ایستگاه اتوبوس کشاورزی محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کشاورزی

ایستگاه اتوبوس کشاورزی (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشاهی یزد و بلوار دانشجو، دانشجو 51 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سالن همایش های دانشگاه فرهنگیان، سازمان جهاد کشاورزی استان یزد، دانشگاه فرهنگیان پردیس شهیدان پاکنژاد، جهاد کشاورزی استان یزد و شرکت تعاونی مصرف جهاد کشاورزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کشاورزی یزد

در شهر یزد، محله آبشاهی ، ایستگاه اتوبوس کشاورزی یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دانشجو، دانشجو 51 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کشاورزی یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایران واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کشاورزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه تعاون
  بلوار دانشجو، نرسیده به دانشجو 36
 • ایستگاه اتوبوس اداره کار
  بلوار حاج ابوالقاسم رشتی، نرسیده به قاسم آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کشاورزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کشاورزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کشاورزی ندارد.
  neshan logo