info
عکس ایستگاه اتوبوس مخابرات
category

ایستگاه اتوبوس مخابرات محله محله شهید مدرس، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مخابرات

ایستگاه اتوبوس مخابرات (ایستگاه اتوبوس) در محله محله شهید مدرس یزد و بلوار امام حسن مجتبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله محله شهید مدرس یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی حسینیه و مسجد اباالفضل (ع)، نانوایی تافتون، تاسیسات ساختمانی اسیرک، کافه قهوه باباحاجی و لوکس اتومبیل مکث قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد

ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله محله شهید مدرس قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار امام حسن مجتبی، نرسیده به بلوار وحدت بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی طلوع قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مخابرات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید چمران
  خرمشهر، بین خرمشهر 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس میدان طلایی
  بلوار علامه جعفری، شهدای حسن آباد، بین سرچشمه 1 و شهدای حسن آباد 1
 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی
  خرمشهر، بین خرمشهر 23 و اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخابرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخابرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخابرات ندارد.
  neshan logo