عکس رستوران هتل دیانا
مشاهده در نقشه نشان
category

رستوران هتل دیانا (محله عنصری، مشهد)

رستوران
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، امام رضا، عنصری غربی، عنصری 6

موقعیت رستوران هتل دیانا در محله عنصری مشهد را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

رستوران هتل دیانا (رستوران) در محله عنصری مشهد و خیابان عنصری 6 - حنایی 7 واقع شده است. این رستوران یکی از چهل و یک رستوران در محله عنصری مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هتل درویشی، بیمارستان خیریه موسی ابن جعفر (ع) و بازار جوادالائمه و همچنین هتل ساوین، فست فود الهیه، هتل آپارتمان ارمغان 1، کبابی محمد و شرکت زعفران ادمان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران هتل دیانا

این رستوران در‌ شهرمشهد،محله عنصری و امام رضا، عنصری غربی، عنصری 6 قرار دارد. شما می‌توانید با شماره تلفن رستوران هتل دیانا (05138530796) تماس بگیرید و هر اطلاعاتی در مورد آن نیاز دارید، به دست آورید.

رستوران هتل دیانا از رستوران‌های محبوب محله عنصری است. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری مانند چلو کبابی یزدی ، رستوران غلام آقا (علی ابن موسی الرضا)، رستوران امین، رستوران ضیافت و رستوران وثوقی قرار دارند. در محله عنصری و در نزدیکی رستوران هتل دیانا، کافی‌شاپ‌های قرار دارند که از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های این منطقه به شمار می‌روند.

چطور به رستوران هتل دیانا برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر برای رفتن به رستوران هتل دیانا را به شما نشان می‌دهد تا با خیالی آسوده اوقات خوشی در آنجا سپری کنید. از طریق نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم می‌توانید به دست آورید. شما می‌توانید راه‌های رسیدن به این رستوران با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران و مکان‌های دیگری در اطراف آن را نیز از طریق اپلیکیشن نشان ببینید.

یکی از امتیازهای خوب رستوران هتل دیانا این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. برای رفتن به این رستوران شما می‌توانید در ایستگاه مترو هفده شهریور پیاده شوید که در نزدیکی آنجاست. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران هتل دیانا ایستگاه اتوبوس کوشش 5 می‌باشد.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را می‌توانید در ادامه ببینید. به یاد داشته باشید اگر به رستوران هتل دیانا رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، امام رضا، عنصری غربی، عنصری 6

تلفن تماس: 05138530796


سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران هتل دیانا واقع شده‌اند:

 • چلو کبابی یزدی
  شهید اندرزگو، اندرزگو 14، سرشور، سرشور 4
 • رستوران غلام آقا (علی ابن موسی الرضا)
  دانش غربی، سرشور، بین امام رضا 5 و سرشور 25
 • رستوران امین
  شهید نواب صفوی، نواب صفوی 1، طاووسی
 • رستوران ضیافت
  امام رضا، امام رضا 34
 • رستوران وثوقی
  شهید نواب صفوی، نواب صفوی 1، طاووسی، عیدگاه 10 - رحیمیان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران هتل دیانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران غذا غذاخوری

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران هتل دیانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران هتل دیانا ندارد.
  neshan logo