info
عکس ایستگاه اتوبوس شهدای حج 1
category

ایستگاه اتوبوس شهدای حج 1 محله عیدگاه، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهدای حج 1

ایستگاه اتوبوس شهدای حج 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله عیدگاه مشهد و بلوار شهدای حج واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله عیدگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی اکسون پارک و پاساژ کیمیا و همچنین پارکینگ 17 شهریور، مجتمع تجاری مسکونی رشد، هتل هانی، مسجد گدای علی و زعفران بدیعی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهدای حج 1 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهدای حج 1 مشهد در شهر مشهد، محله عیدگاه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار 17 شهریور، بلوار شهدای حج، بین شهدای حج 1 و 3 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهدای حج 1 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس موزه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهدای حج 1 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهدای حج 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید صدر 21
  بلوار صدر، صدر 21
 • ایستگاه اتوبوس حرم مطهر
  شهید اندرزگو، بین اندرزگو 2 و 11
 • ایستگاه اتوبوس حرم مطهر
  شهید اندرزگو، بین میدان بیت المقدس و اندرزگو 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهدای حج 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهدای حج 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهدای حج 1 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار 17 شهریور، بلوار شهدای حج، بین شهدای حج 1 و 3
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo