info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان هفده شهریور
category

ایستگاه اتوبوس میدان هفده شهریور محله چهنو، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان هفده شهریور

ایستگاه اتوبوس میدان هفده شهریور (ایستگاه اتوبوس) در محله چهنو مشهد و صدر شمالی، بلوار 17 شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله چهنو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی اکسون پارک و پاساژ کیمیا و همچنین میدان 17 شهریور، سیسمونی شهر کودک، بازارهای میدان 17 شهریور، پارکینگ و کاشی سنتی قدس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان هفده شهریور مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان هفده شهریور مشهد در شهر مشهد، محله چهنو و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به صدر شمالی، بلوار 17 شهریور بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان هفده شهریور مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس موزه قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان هفده شهریور مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان هفده شهریور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مصلی 6
  بلوار مصلی، بین مصلی 6 و بلوار چمن
 • ایستگاه اتوبوس چمن 33
  بلوار چمن، بین چمن 31 و 33
 • ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت وحدت
  شهید نواب صفوی، میدان شهدای مسجد گوهرشاد - پنجراه، بعد از زیرگذر پنجراه
 • ایستگاه اتوبوس شهید صدر 21
  بلوار صدر، صدر 21
 • ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب)
  بلوار سردار شوشتری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان هفده شهریور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان هفده شهریور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان هفده شهریور ندارد.
  neshan logo