info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهدای حج
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهدای حج محله عیدگاه، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهدای حج

ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهدای حج (ایستگاه اتوبوس) در محله عیدگاه مشهد و بلوار شهدای حج واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله عیدگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی اکسون پارک و مرکز خرید آسمان و همچنین پارکینگ 17 شهریور، مرکز خرید 17 شهریور، میدان 17 شهریور، کاشی سنتی قدس و هتل آپارتمان سحر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهدای حج مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهدای حج مشهد، شهر مشهد، محله عیدگاه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار 17 شهریور، بلوار شهدای حج، بین شهدای حج 2 و 6 است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهدای حج مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس موزه واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهدای حج مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای بلوار شهدای حج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت وحدت
  شهید نواب صفوی، میدان شهدای مسجد گوهرشاد - پنجراه، بعد از زیرگذر پنجراه
 • ایستگاه اتوبوس شهید صدر 21
  بلوار صدر، صدر 21
 • ایستگاه اتوبوس شهید صدر 23
  بلوار صدر، بین صدر 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس پایانه عدالت
  بلوار مصلی، میدان عدالت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهدای حج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهدای حج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهدای حج ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار 17 شهریور، بلوار شهدای حج، بین شهدای حج 2 و 6
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo