عکس ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی (محله شهیدان اشرف، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار شهیدان اشرف، نرسیده به یکم

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی در محله شهیدان اشرف یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهیدان اشرف یزد و بلوار شهیدان اشرف واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شهیدان اشرف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جورابان و همچنین مهرسازی و برش لیزری مجتبی، نانوایی، فالوده، بستنی، عرقیجات و حلواشکری اطلسی، دبیرستان دوره دوم سید محمد حسینی و نان داغ برگر داغ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی

در شهر یزد، محله شهیدان اشرف بلوار شهیدان اشرف، ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهیدان اشرف، نرسیده به یکم قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار شهیدان اشرف، نرسیده به یکم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان اطلسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
  خیابان پژوهش، بین میدان کتاب و بلواردانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی
  بلوار ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی ندارد.
  neshan logo