info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد سیدالشهدا
category

ایستگاه اتوبوس مسجد سیدالشهدا محله زنگی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد سیدالشهدا

ایستگاه اتوبوس مسجد سیدالشهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله زنگی یزد و بلوار آیت الله مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله زنگی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مواد غذایی زارع، فروشگاه لوازم یدکی مقدم، تولیدی مبل مهدی، حسینیه مهدیه و پارچه سرای رضایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد سیدالشهدا یزد

ایستگاه اتوبوس مسجد سیدالشهدا یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله زنگی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آیت الله مدنی، بین میثم و سیدالشهدا قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد سیدالشهدا یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد سیدالشهدا یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد سیدالشهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشکده دندانپزشکی
  بلوار دهه فجر، بین فجر 74 و فجر 78
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه سعادت
  امام خمینی، بین امام خمینی 51 و سعادت
 • ایستگاه اتوبوس خیابان عفت
  شهید نواب صفوی، بین شهید کارگران و رحیم آباد
 • ایستگاه اتوبوس فهدان
  امام خمینی، بین امام خمینی 51 و سعادت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد سیدالشهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد سیدالشهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد سیدالشهدا ندارد.
  neshan logo