info
عکس آبمیوه بستنی آیس تویز
category

آبمیوه بستنی آیس تویز محله پیروزی، تهران

بستنی و آبمیوه فروشی
4.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آبمیوه بستنی آیس تویز

آبمیوه بستنی آیس تویز (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله پیروزی تهران و خیابان پنجم نیروی هوایی واقع شده است. این مکان یکی از هشت آبمیوه و بستنی در محله پیروزی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نسیم و همچنین آزمایشگاه بقراط، هایپر پروتئین محمد ششم، نان شیرینی داغ، سالن آرایش و زیبایی کیمیا و کلینیک کیوان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو نیروی هوایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده آبمیوه بستنی آیس تویز واقع شده‌اند:

 • کافه بستنی
  سی متری نیروی هوایی، مسیل منوچهری، 7/25، هشتم نیروی هوایی
 • کافه بستنی دکتر میلی
  پیروزی، پنجم نیروی هوایی، بین نوروززادگان و شهید مشهدی فراهانی
 • آبمیوه و بستنی
  (5.0)
  سی متری نیروی هوایی، ابراهیمی
 • بستنی بهنام پارسا
  (5.0)
  سی متری نیروی هوایی، 6/30، میدان دوم نیروی هوایی
 • آبمیوه و بستنی یخکده
  (4.0)
  سی متری نیروی هوایی، 6/30، میدان دوم نیروی هوایی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hoda4 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آبمیوه بستنی آیس تویز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آبمیوه بستنی آیس تویز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آبمیوه بستنی آیس تویز ندارد.
  neshan logo