info
عکس ایستگاه اتوبوس کرامت
category

ایستگاه اتوبوس کرامت محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کرامت

ایستگاه اتوبوس کرامت (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان فرهنگ واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع مسکونی خاتم الانبیا ص، پوشاک مهرپویا، ساندویچ بی نظیر، کبابی احمدی و آکادمی رزمی شیر افکن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کرامت یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس کرامت یزد، شهر یزد، محله آزاد شهر است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار گلستان شرقی، فرهنگ، بین شهید عباس جوکار و رشد واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کرامت یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کرامت یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کرامت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهدکودک رقیه
  بلوار واعظ، بین ده متری رز و محمدعلی احمدی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع ورزشی ابوالفضل
  شهید جوکار، شهید محمدرضا باغشاهی
 • ایستگاه اتوبوس قلعه خیرآباد
  شهید جوکار، نرسیده به خیرآباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کرامت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کرامت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کرامت ندارد.
  neshan logo