info
عکس باشگاه نامداران دارآباد
category

باشگاه نامداران دارآباد (محله داراباد، تهران)

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه نامداران دارآباد

باشگاه نامداران دارآباد (سالن و مجموعه ورزشی) در محله داراباد تهران و خیابان هاشمی واقع شده است. این مجتمع یکی از دوازده مجموعه ورزشی در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان مسیح دانشوری و همچنین داروخانه سامان بیگلی، کتابخانه دارآباد، پیتزا کولاک، کافه کتاب دنج و مرکز پزشکی هسته ای فردوس قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه نامداران دارآباد واقع شده‌اند:

 • باشگاه فوتبال شمیران
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، بین گلزار یکم و شهرداری
 • مجموعه ورزشی گلها و دانشگاه
  بزرگراه ارتش، بلوار مژدی
 • باشگاه ورزشی خانه تناسب
  رجبی، آذرمی
 • سیمرغ فیتنس
  سباری، سیزدهم شرقی
 • مجموعه ورزشی بدنسازی نوبل
  بزرگراه امام علی، افتخاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه نامداران دارآباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه نامداران دارآباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه نامداران دارآباد ندارد.
  neshan logo