info
عکس ایستگاه اتوبوس آب منطقه ای
category

ایستگاه اتوبوس آب منطقه ای محله کوی راه آهن، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آب منطقه ای

ایستگاه اتوبوس آب منطقه ای (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی راه آهن یزد و بلوار دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله کوی راه آهن یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر عدالت، شرکت سهامی آب منطقه ای یزد، تولیدی لباس کار نیما، سوپر دانشجو و مهمانسرا جهانگردی یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آب منطقه ای یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس آب منطقه ای یزد، شهر یزد، محله کوی راه آهن است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دانشجو، بین دانشجو 42 و شهید دکتر فیاض بخش قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آب منطقه ای یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آب منطقه ای یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آب منطقه ای واقع شده‌اند:

 • ایستگاه قطار
  بلوار دانشجو، دانشجو 48، راه آهن
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  امام حسین، کوثر
 • ایستگاه اتوبوس دارایی
  حمیدیا، نرسیده به میدان پلیس
 • ایستگاه اتوبوس میدان قاسم
  بلوار فردوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آب منطقه ای اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آب منطقه ای در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آب منطقه ای ندارد.
  neshan logo