info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی پردیس
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی پردیس محله ریاضی یزدی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی پردیس

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی پردیس (ایستگاه اتوبوس) در محله ریاضی یزدی یزد و بلوار صیاد شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله ریاضی یزدی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آریا و همچنین فروشگاه همراه ویپ، بوستان مریم، کافه آسمون، هایپر مارکت میکاییلیان و ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی پردیس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی پردیس یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی پردیس یزد است که در محله ریاضی یزدی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار صیاد شیرازی، نرسیده به ساقی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی پردیس یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی پردیس یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مسکونی پردیس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات
  بلوار شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین ملاصدرا 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس هتل صفاییه
  خیابان تیمسار فلاحی، بین عدالت و خیابان وصال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی پردیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی پردیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی پردیس ندارد.
  neshan logo