info
عکس ایستگاه اتوبوس محله قلعه نو
category

ایستگاه اتوبوس محله قلعه نو اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس محله قلعه نو

ایستگاه اتوبوس محله قلعه نو (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان آیت الله خاتون آبادی، خاتون آباد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس محله قلعه نو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس محله قلعه نو اصفهان

ایستگاه اتوبوس محله قلعه نو اصفهان در شهر اصفهان، و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آیت الله خاتون آبادی، خاتون آباد بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس محله قلعه نو اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس محله قلعه نو اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده محله قلعه نو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامزاده
  آیت الله خاتون آبادی، خاتون آباد
 • ایستگاه اتوبوس انتهای قلعه نو
  خاتون آبادی
 • ایستگاه اتوبوس محله قلعه نو
  آیت الله خاتون آبادی، خاتون آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس محله قلعه نو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس محله قلعه نو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس محله قلعه نو ندارد.
  neshan logo