info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید ابطحی
category

ایستگاه اتوبوس شهید ابطحی یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید ابطحی

ایستگاه اتوبوس شهید ابطحی (ایستگاه اتوبوس) در یزد و بلوار دهه فجر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع امام صادق، امامزاده سید نصرالله، مسجد حضرت رقیه (س)، موبایل عادل و فروشگاه افتخاری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید ابطحی یزد

ایستگاه اتوبوس شهید ابطحی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله محله مریم آباد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار دهه فجر، بین دهه فجر 31 و هنربخش بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید ابطحی یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید ابطحی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید ابطحی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جهان آرا
  بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 30 و 32
 • ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی
  امام مهدی، بین مهدی 34 و 36
 • ایستگاه اتوبوس شهید چمران
  خرمشهر، بین خرمشهر 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس کمیته امداد
  امام مهدی، بین مهدی 34 و 36
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید ابطحی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید ابطحی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید ابطحی ندارد.
  neshan logo