info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه رفت
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه رفت محله شریعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه رفت

ایستگاه اتوبوس دانشگاه رفت (ایستگاه اتوبوس) در محله شریعتی اراک و خیابان میرزای شیرازی جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شریعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مفاخر و مشاهير و پاساژ صفری و همچنین رستوران برگ، دانشگاه اراک پردیس مرکزی، تالار و رستوران پرطلایی، داروخانه دکتر مومنی و ویونا شعبه اراک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه رفت اراک

ایستگاه اتوبوس دانشگاه رفت اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهرک سجادیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در میرزای شیرازی جنوبی، بعد از پل دانشگاه قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانشگاه رفت اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس آفتاب قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دانشگاه رفت اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه رفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل برق
  میرزای شیرازی جنوبی، بین نبوت و نصر
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان ساعی 2
  میرزای شیرازی جنوبی، فتح شیاکوه، بین نبوت 9 و مهدی سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان ساعی1
  میرزای شیرازی جنوبی، فتح شیاکوه، بین نبوت 8 و حمیدرضا حکامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه رفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه رفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه رفت ندارد.
  neshan logo