info
عکس ایستگاه اتوبوس مقر صاحب الزمان
category

ایستگاه اتوبوس مقر صاحب الزمان محله رازی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مقر صاحب الزمان

ایستگاه اتوبوس مقر صاحب الزمان (ایستگاه اتوبوس) در محله رازی شیراز و بلوار دلاوران بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله رازی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود تنورک، مقر صاحب الزمان، چهارراه مقر، نانوایی سنگک کریمی و آش خان عمو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مقر صاحب الزمان شیراز

در شهر شیراز، محله رازی ، ایستگاه اتوبوس مقر صاحب الزمان شیراز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دلاوران بسیج، بین نرجس و بلوار ارتش قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مقر صاحب الزمان شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مقر صاحب الزمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ثبت احوال
  بلوار الزهرا، بین کدیور و الزهرا 3
 • ایستگاه اتوبوس مجموعه ورزشی پوریای ولی
  بلوار ارتش، بین صدق گو و میدان 12 فروردین
 • ایستگاه اتوبوس بهزیستی
  بلوار الزهرا، بین الزهرا 7 و 9
 • ایستگاه اتوبوس دلاوران
  بلوار دلاوران بسیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مقر صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مقر صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مقر صاحب الزمان ندارد.
  neshan logo