info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه شبنم
category

ایستگاه اتوبوس کوچه شبنم محله طراوت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه شبنم

ایستگاه اتوبوس کوچه شبنم (ایستگاه اتوبوس) در محله طراوت یزد و خیابان طراوت واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله طراوت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سفیداب و همچنین رستوران برگ سبز، بازار برق یزد، سالن ورزشی گلستان، لبنیات سنتی طراوت و دبستان شیوا صبوری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه شبنم یزد

ایستگاه اتوبوس کوچه شبنم یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله طراوت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در طراوت، بین میدان ایثار و شبنم واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوچه شبنم یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه شبنم یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه شبنم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ 4
  بلوار شهید انتظاری، بین یاقوت و حضرت موسی 11
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب
  پژوهش، بین بهار و میدان کتاب
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی
  بلوار ابن سینا، بلوار شهدای هسته ای، شهید احمدی روشن
 • ایستگاه اتوبوس خیابان تندگویان
  بلوار شهیدان اشرف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه شبنم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه شبنم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه شبنم ندارد.
  neshan logo