عکس داروخانه شبانه روزی چمران
category

داروخانه شبانه روزی چمران (محله حنا، یزد)

داروخانه
استان یزد یزد استان یزد، یزد، فرخی، اورژانس کلانتری

موقعیت داروخانه شبانه روزی چمران یکی از داروخانه‌های خوب منطقه در محله حنا یزد را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در یزد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

داروخانه شبانه روزی چمران (داروخانه) در محله حنا یزد و خیابان اورژانس کلانتری واقع شده است. این مکان یکی از چهار داروخانه در محله حنا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان شهید رهنمون و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین بازار روز (فرخی)، مسافرخانه ایساتیس، موسسه زبان های خارجی بوعلی سینای یزد، کافه حاجی بابا و کره کباب نارگون قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، فرخی، اورژانس کلانتری

تلفن تماس: 03536270550


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه شبانه روزی چمران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط heyvan (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه شبانه روزی چمران یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد داروخانه شبانه روزی چمران

 • avatar
  طالبی (شهریار سطح ۴) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  داروخانه شبانه روزی چمران دارای تابلوی قدیمی و بدون دید و محیطی شلوغ و بی نظم می باشد که اکثر داروها رو دارا می باشد

 • avatar
  حسین (شهریار سطح ۵) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

    پر از خلاقیت و قشنگی داروخانه 24 ساعته و شبانه‌ روزی، همه چی با نظم و با سرعت انجام میشد.

 • avatar
  سعید (شهریار سطح ۵) شنبه 01 خرداد ماه 1400

  داروخونه ی نسبتا کاملیه اکثر داروها رو دارن

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه شبانه روزی چمران یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه شبانه روزی چمران یزد ندارد.