info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد حاج نوروز
category

ایستگاه اتوبوس مسجد حاج نوروز محله توکلی، تبریز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد حاج نوروز

ایستگاه اتوبوس مسجد حاج نوروز (ایستگاه اتوبوس) در محله توکلی تبریز و خیابان فاتح-توکلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله توکلی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژتجاری ستارخان و همچنین دبستان دخترانه شهید مدرس، مسجد حاجی نوروز، کبریت توکلی، پیتزا، ساندویچ و آبمیوه دایی و سنگک پزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد حاج نوروز تبریز

ایستگاه اتوبوس مسجد حاج نوروز تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله توکلی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به فاتح-توکلی، بین کودکستان و عبدالله ملائی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد حاج نوروز تبریز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایفل قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد حاج نوروز تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد حاج نوروز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کمیته 5
  بلوار انقلاب، بین انقلاب اسلامی اول و شهید شریفى
 • ایستگاه اتوبوس اول حجتی
  حجتی - استاد جعفری، بین خط ویژه و حصار اول
 • ایستگاه اتوبوس پل فلسطین1()
  بزرگراه چایکنار - آزادگان، خبرنگار، بین فلسطین و خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس پل فلسطین
  بزرگراه چایکنار - آزادگان، خبرنگار، بین فلسطین و خط ویژه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد حاج نوروز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد حاج نوروز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد حاج نوروز ندارد.
  neshan logo