info
عکس ایستگاه اتوبوس اول استاد جعفری
category

ایستگاه اتوبوس اول استاد جعفری محله منجم، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اول استاد جعفری

ایستگاه اتوبوس اول استاد جعفری (ایستگاه اتوبوس) در محله منجم تبریز و خیابان منجم - نیروی هوایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله منجم تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز آموزشی و درمانی چشم پزشکی علوی و کارتخوان آرتا و همچنین آرایشگاه هاروت، مسجد مصطفی، فروشگاه دوچرخه نیکان پور، شیرینی دوستی و داروخانه سهند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول استاد جعفری تبریز

در شهر تبریز، محله منجم ، ایستگاه اتوبوس اول استاد جعفری تبریز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در منجم - نیروی هوایی، بین ستارزاده و جوادی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس اول استاد جعفری تبریز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تبریز می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی آنلاین تبریز تریپ قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اول استاد جعفری تبریز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اول استاد جعفری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تالار
  قره آغاج - قدس، بین شهید حمید بهنیان و دلگشا
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه گجیل
  فلسطین، بین فرتاش و توحید
 • ایستگاه اتوبوس سه راه توکلی
  سه راه توکلی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد توحید
  توحید، بین ویجویه و شهید محمدرضا انباری
 • ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی
  فاتح-توکلی، بین بن بست سادات و بن بست ایریلوها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اول استاد جعفری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اول استاد جعفری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اول استاد جعفری ندارد.
  neshan logo