info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی
category

ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی محله توکلی، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی

ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی (ایستگاه اتوبوس) در محله توکلی تبریز و خیابان فاتح-توکلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله توکلی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفه کشاورزی و همچنین جگرپزی ذهابی، کفش پالیز، مسجد حاج رفیع، پارک ایلیمیز (میلاد) و دبستان دولتی 29 بهمن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی تبریز

ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی تبریز در شهر تبریز، محله توکلی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در فاتح-توکلی، بین بن بست سادات و بن بست ایریلوها واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس نیایش سبز را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راهی توکلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ستارخان
  میدان ستارخان - یکه توکان
 • ایستگاه اتوبوس اول استاد جعفری
  منجم - نیروی هوایی، بین ستارزاده و جوادی
 • ایستگاه اتوبوس تلاش ارم
  شهید امام دوست، چمران 5
 • ایستگاه اتوبوس مصیر
  شهید امام دوست، بین چمران 5 و گلشن
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  شهید مفتح، جدیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، فاتح-توکلی، بین بن بست سادات و بن بست ایریلوها
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo