info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه توکلی
category

ایستگاه اتوبوس سه راه توکلی محله توکلی، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه توکلی

ایستگاه اتوبوس سه راه توکلی (ایستگاه اتوبوس) در محله توکلی تبریز و خیابان سه راه توکلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله توکلی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفه کشاورزی و همچنین جگرپزی ذهابی، کفش پالیز، مسجد حاج رفیع، پارک ایلیمیز (میلاد) و خانه تاریخی سلطان القرایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه توکلی تبریز

ایستگاه اتوبوس سه راه توکلی تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله توکلی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به سه راه توکلی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه توکلی تبریز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تبریز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس نیایش سبز واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سه راه توکلی تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه توکلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه افتخاری
  قره باغی، بین گلچین و شهید پناهپور
 • ایستگاه اتوبوس انتهای راسته کوچه
  شهید مطهری، بین صدرالدین و صابونچی
 • ایستگاه اتوبوس اول استاد جعفری
  منجم - نیروی هوایی، بین ستارزاده و جوادی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه شهید بهشتی
  قره باغی، شهید شریفى
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه توکلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه توکلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه توکلی ندارد.
  neshan logo