info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای راسته کوچه
category

ایستگاه اتوبوس انتهای راسته کوچه محله بازار، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای راسته کوچه

ایستگاه اتوبوس انتهای راسته کوچه (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار تبریز و خیابان شهید مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و بازار بزرگ تبریز و همچنین پارکینگ مشروطه، خانه تاریخی امیرفاطمی، دفتر آیت الله العظمی سبحانی تبریزی، بازرگانی لوازم خانگی گلسار و فروشگاه پلاستیک حجازیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای راسته کوچه تبریز

ایستگاه اتوبوس انتهای راسته کوچه تبریز در شهر تبریز، محله بازار و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید مطهری، بین صدرالدین و صابونچی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس انتهای راسته کوچه تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو میدان کهن در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی دریا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انتهای راسته کوچه تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای راسته کوچه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی
  فاتح-توکلی، بین بن بست ایریلوها و سه راه توکلی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه توکلی
  سه راه توکلی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهداء
  میدان شهدا
 • ایستگاه اتوبوس چایکنار منطقه 4
  بزرگراه چایکنار - آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای راسته کوچه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای راسته کوچه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای راسته کوچه ندارد.
  neshan logo